Juli 2018
Dinsdag 17 juli
10:00 – 12:00

Dinsdagochtend Racketochtend

Vrijdag 20 juli
19:30 – 23:00

Vrijdagavond Racketavond

Dinsdag 24 juli
10:00 – 12:00

Dinsdagochtend Racketochtend

Vrijdag 27 juli
19:30 – 23:00

Vrijdagavond Racketavond

Dinsdag 31 juli
10:00 – 12:00

Dinsdagochtend Racketochtend

Augustus 2018
Vrijdag 3 augustus
19:30 – 23:00

Vrijdagavond Racketavond

Dinsdag 7 augustus
10:00 – 12:00

Dinsdagochtend Racketochtend

Vrijdag 10 augustus
19:30 – 23:00

Vrijdagavond Racketavond

Dinsdag 14 augustus
10:00 – 12:00

Dinsdagochtend Racketochtend

Vrijdag 17 augustus
19:30 – 23:00

Vrijdagavond Racketavond

Dinsdag 21 augustus
10:00 – 12:00

Dinsdagochtend Racketochtend

Vrijdag 24 augustus

World tour Event

Zaterdag 25 augustus

Ouder-Kind-Toernooi

Zondag 26 augustus

Jeugd Clubkampioenschappen

t/m 01-09-2018
Maandag 27 augustus

Senior Clubkampioenschappen

t/m 09-09-2018
Dinsdag 28 augustus
10:00 – 12:00

Dinsdagochtend Racketochtend

September 2018
Dinsdag 4 september
10:00 – 12:00

Dinsdagochtend Racketochtend

Zondag 9 september

World tour

Dinsdag 11 september
10:00 – 12:00

Dinsdagochtend Racketochtend

Vrijdag 14 september

Vrijdagavond Herfstcompetitie

Clinic GEEL

Zaterdag 15 september

Zaterdag Herfstcompetitie

Zondag 16 september

Zondag Herfstcompetitie

World tour

Dinsdag 18 september
10:00 – 12:00

Dinsdagochtend Racketochtend

Vrijdag 21 september

Vrijdagavond Herfstcompetitie

Clinic GROEN

Zaterdag 22 september

Zaterdag Herfstcompetitie

Zondag 23 september

Zondag Herfstcompetitie

World tour

Dinsdag 25 september
10:00 – 12:00

Dinsdagochtend Racketochtend

Vrijdag 28 september

Vrijdagavond Herfstcompetitie

Clinic GEEL/ORANJE

Zaterdag 29 september

Zaterdag Herfstcompetitie

Zondag 30 september

Zondag Herfstcompetitie

World tour

Oktober 2018
Dinsdag 2 oktober
10:00 – 12:00

Dinsdagochtend Racketochtend

Vrijdag 5 oktober

Vrijdagavond Herfstcompetitie

Clinic GEEL/GROEN

Zaterdag 6 oktober

Zaterdag Herfstcompetitie

Zondag 7 oktober

Zondag Herfstcompetitie

Dinsdag 9 oktober
10:00 – 12:00

Dinsdagochtend Racketochtend

Vrijdag 12 oktober

Vrijdagavond Herfstcompetitie

Zaterdag 13 oktober

Zaterdag Herfstcompetitie

Zondag 14 oktober

Zondag Herfstcompetitie

Dinsdag 16 oktober
10:00 – 12:00

Dinsdagochtend Racketochtend

Vrijdag 19 oktober

Vrijdagavond Herfstcompetitie

Zaterdag 20 oktober

Zaterdag Herfstcompetitie

Zondag 21 oktober

Zondag Herfstcompetitie

Dinsdag 23 oktober
10:00 – 12:00

Dinsdagochtend Racketochtend

Vrijdag 26 oktober

Vrijdagavond Herfstcompetitie

Zaterdag 27 oktober

Zaterdag Herfstcompetitie

Zondag 28 oktober

Zondag Herfstcompetitie

Dinsdag 30 oktober
10:00 – 12:00

Dinsdagochtend Racketochtend

November 2018
Vrijdag 2 november

inhaal Vrijdagavond Herfstcompetitie

Zaterdag 3 november

Snert toernooi

Inhaaldag Zaterdag Herfstcompetitie

Zondag 4 november

Inhaaldag Zondag Herfstcompetitie

Vrijdag 9 november

inhaal Vrijdagavond Herfstcompetitie

Zaterdag 10 november

Inhaaldag Zaterdag Herfstcompetitie

Zondag 11 november

Inhaaldag Zondag Herfstcompetitie

Vrijdag 16 november

inhaal Vrijdagavond Herfstcompetitie

Zaterdag 17 november

Be Cool night (jeugd)

Inhaaldag Zaterdag Herfstcompetitie

Zondag 18 november

Inhaaldag Zondag Herfstcompetitie