Juni 2019
Dinsdag 11 juni

Goudse Jeugd Kampioenschappen

t/m 16-06-2019
Dinsdag 18 juni

Racket ochtend

Vrijdag 21 juni

Racket avond

Be Night (jeugd)

Zaterdag 22 juni
13:00 – 23:00

Vriendentoernooi

Zondag 23 juni

Gouds Stroopwafel Toernooi

t/m 29-06-2019

World Tour evenement (GST)

Dinsdag 25 juni

Racket ochtend

Vrijdag 28 juni

World Tour evenement (GST)

Racket avond

Juli 2019
Dinsdag 2 juli

Racket ochtend

Vrijdag 5 juli

Racket avond

Zaterdag 6 juli
Zondag 7 juli

World Tour evenement

Dinsdag 9 juli

Racket ochtend

Woensdag 10 juli

World Tour evenement

Dinsdag 16 juli

Racket ochtend

Vrijdag 19 juli

Racket avond

Dinsdag 23 juli

Racket ochtend

Vrijdag 26 juli

Racket avond

Augustus 2019
Vrijdag 2 augustus

Racket avond

Dinsdag 6 augustus

Racket ochtend

Vrijdag 9 augustus

Racket avond

Dinsdag 13 augustus

Racket ochtend

Vrijdag 16 augustus

Racket avond

Zaterdag 24 augustus

Ouder-Kind-Toernooi

Zondag 25 augustus

Jeugd Clubkampioenschappen

t/m 31-08-2019
Donderdag 29 augustus

Senioren Clubkampioenschappen

t/m 08-09-2019
September 2019
Dinsdag 3 september

Racket ochtend

Zondag 8 september

World Tour

Maandag 9 september

Racket avond

Dinsdag 10 september

Racket ochtend

Vrijdag 13 september

Herfstcompetitie vrijdagavond

Zaterdag 14 september

Herfstcompetitie Zaterdag

Zondag 15 september

Herfstcompetitie Zondag

World Tour

Maandag 16 september

Racket avond

Dinsdag 17 september

Racket ochtend

Vrijdag 20 september

Herfstcompetitie vrijdagavond

Zaterdag 21 september

Herfstcompetitie Zaterdag

Zondag 22 september

Herfstcompetitie Zondag

World Tour

Maandag 23 september

Racket avond

Dinsdag 24 september

Racket ochtend

Vrijdag 27 september

Herfstcompetitie vrijdagavond

Zaterdag 28 september

Herfstcompetitie Zaterdag

Zondag 29 september

Herfstcompetitie Zondag

World Tour

Maandag 30 september

Racket avond

Oktober 2019
Dinsdag 1 oktober

Racket ochtend

Vrijdag 4 oktober

Herfstcompetitie vrijdagavond

Zaterdag 5 oktober

Herfstcompetitie Zaterdag

Zondag 6 oktober

Herfstcompetitie Zondag

World Tour

Maandag 7 oktober

Racket avond

Dinsdag 8 oktober

Racket ochtend

Vrijdag 11 oktober

Herfstcompetitie vrijdagavond

Zaterdag 12 oktober

Herfstcompetitie Zaterdag

Zondag 13 oktober

Herfstcompetitie Zondag

Maandag 14 oktober

Racket avond

Dinsdag 15 oktober

Racket ochtend

Vrijdag 18 oktober

Herfstcompetitie vrijdagavond

Zaterdag 19 oktober

Herfstcompetitie Zaterdag

Zondag 20 oktober

Herfstcompetitie Zondag

Maandag 21 oktober

Racket avond

Dinsdag 22 oktober

Racket ochtend

Vrijdag 25 oktober

Herfstcompetitie vrijdagavond

Zaterdag 26 oktober

Herfstcompetitie Zaterdag

Zondag 27 oktober

Herfstcompetitie Zondag

Dinsdag 29 oktober

Racket ochtend

November 2019
Vrijdag 1 november

Inhaaldagen herfstcompetitie

t/m 03-11-2019
Zaterdag 2 november

Snert toernooi

Vrijdag 8 november

Inhaaldagen herfstcompetitie

t/m 10-11-2019
Vrijdag 15 november

Inhaaldagen herfstcompetitie

t/m 17-11-2019
Zaterdag 16 november

Be Cool Jeugd