April 2019
Vrijdag 26 april

Voorjaarscompetitie

Zaterdag 27 april

Voorjaarscompetitie (Inhaaldag)

Zondag 28 april

Voorjaarscompetitie (Inhaaldag)

Maandag 29 april

Racket avond

Mei 2019
Donderdag 2 mei

Racket ochtend

Vrijdag 3 mei

Voorjaarscompetitie (Inhaaldag)

Zaterdag 4 mei

Voorjaarscompetitie (Inhaaldag)

Zondag 5 mei

Voorjaarscompetitie (Inhaaldag)

Maandag 6 mei

Racket avond

Vrijdag 10 mei

Voorjaarscompetitie

Zaterdag 11 mei

Voorjaarscompetitie

Zondag 12 mei

Voorjaarscompetitie

Maandag 13 mei

Racket avond

Donderdag 16 mei

Racket ochtend

Vrijdag 17 mei

Voorjaarscompetitie

Zaterdag 18 mei

Voorjaarscompetitie

Zondag 19 mei

Voorjaarscompetitie

World Tour

Vrijdag 24 mei

Voorjaarscompetitie

Zaterdag 25 mei

Voorjaarscompetitie

Zondag 26 mei

Voorjaarscompetitie

World Tour

Maandag 27 mei

Racket avond

Donderdag 30 mei

Voorjaarscompetitie (Inhaaldag)

Vrijdag 31 mei

Voorjaarscompetitie

Juni 2019
Zaterdag 1 juni

Voorjaarscompetitie

Zondag 2 juni

Voorjaarscompetitie

World Tour

Maandag 3 juni

Racket avond

Donderdag 6 juni

Racket ochtend

Vrijdag 7 juni

Voorjaarscompetitie (Inhaaldag)

Zaterdag 8 juni

Voorjaarscompetitie (Inhaaldag)

Goudse Jeugd Kampioenschappen

Maandag 10 juni

Voorjaarscompetitie (Inhaaldag)

World Tour

Dinsdag 11 juni

Goudse Jeugd Kampioenschappen

t/m 16-06-2019

Racket ochtend

Vrijdag 14 juni

Racket avond

Dinsdag 18 juni

Racket ochtend

Vrijdag 21 juni

Racket avond

Be Night (jeugd)

Zaterdag 22 juni

Gouds Stroopwafel Toernooi

t/m 29-06-2019
Zondag 23 juni

World Tour evenement (GST)

Dinsdag 25 juni

Racket ochtend

Vrijdag 28 juni

World Tour evenement (GST)

Racket avond

Zondag 30 juni

Familie Toernooi Senioren

Juli 2019
Dinsdag 2 juli

Racket ochtend

Vrijdag 5 juli

Racket avond

Zaterdag 6 juli
Zondag 7 juli

World Tour evenement

Dinsdag 9 juli

Racket ochtend

Woensdag 10 juli

World Tour evenement

Dinsdag 16 juli

Racket ochtend

Vrijdag 19 juli

Racket avond

Dinsdag 23 juli

Racket ochtend

Vrijdag 26 juli

Racket avond

Augustus 2019
Vrijdag 2 augustus

Racket avond

Dinsdag 6 augustus

Racket ochtend

Vrijdag 9 augustus

Racket avond

Dinsdag 13 augustus

Racket ochtend

Vrijdag 16 augustus

Racket avond

Zaterdag 24 augustus

Ouder-Kind-Toernooi

Zondag 25 augustus

Jeugd Clubkampioenschappen

t/m 31-08-2019
Donderdag 29 augustus

Senioren Clubkampioenschappen

t/m 08-09-2019
September 2019
Dinsdag 3 september

Racket ochtend

Zondag 8 september

World Tour

Maandag 9 september

Racket avond

Dinsdag 10 september

Racket ochtend

Vrijdag 13 september

Herfstcompetitie vrijdagavond

Zaterdag 14 september

Herfstcompetitie Zaterdag

Zondag 15 september

Herfstcompetitie Zondag

World Tour

Maandag 16 september

Racket avond

Dinsdag 17 september

Racket ochtend

Vrijdag 20 september

Herfstcompetitie vrijdagavond

Zaterdag 21 september

Herfstcompetitie Zaterdag

Zondag 22 september

Herfstcompetitie Zondag

World Tour

Maandag 23 september

Racket avond

Dinsdag 24 september

Racket ochtend

Vrijdag 27 september

Herfstcompetitie vrijdagavond

Zaterdag 28 september

Herfstcompetitie Zaterdag

Zondag 29 september

Herfstcompetitie Zondag

World Tour

Maandag 30 september

Racket avond

Oktober 2019
Dinsdag 1 oktober

Racket ochtend

Vrijdag 4 oktober

Herfstcompetitie vrijdagavond

Zaterdag 5 oktober

Herfstcompetitie Zaterdag

Zondag 6 oktober

Herfstcompetitie Zondag

World Tour

Maandag 7 oktober

Racket avond

Dinsdag 8 oktober

Racket ochtend

Vrijdag 11 oktober

Herfstcompetitie vrijdagavond

Zaterdag 12 oktober

Herfstcompetitie Zaterdag

Zondag 13 oktober

Herfstcompetitie Zondag

Maandag 14 oktober

Racket avond

Dinsdag 15 oktober

Racket ochtend

Vrijdag 18 oktober

Herfstcompetitie vrijdagavond

Zaterdag 19 oktober

Herfstcompetitie Zaterdag

Zondag 20 oktober

Herfstcompetitie Zondag

Maandag 21 oktober

Racket avond

Dinsdag 22 oktober

Racket ochtend

Vrijdag 25 oktober

Herfstcompetitie vrijdagavond

Zaterdag 26 oktober

Herfstcompetitie Zaterdag

Zondag 27 oktober

Herfstcompetitie Zondag

Dinsdag 29 oktober

Racket ochtend

November 2019
Vrijdag 1 november

Inhaaldagen herfstcompetitie

t/m 03-11-2019
Zaterdag 2 november

Snert toernooi

Vrijdag 8 november

Inhaaldagen herfstcompetitie

t/m 10-11-2019
Vrijdag 15 november

Inhaaldagen herfstcompetitie

t/m 17-11-2019
Zaterdag 16 november

Be Cool Jeugd